Indywidualna nauka angielskiego przez Skype

Pierwszy krok to wybór odpowiedniego lektora

U

Wybierz nauczyciela

1. Odpowiedz na  pytania i znajdź jak najlepszego lektora dla Ciebie. Efektywna nauka angielskiego musi odbywać się indywidualnie.

t

Poczekaj na naszą odpowiedź

2. Sprawdzimy dostępność naszej oferty podając koszty nauki angielskiego przez Skype w możliwych wariantach.

N

Skorzystaj z zajęć próbnych

3. Umów się na darmowe i niezobowiązujące zajęcia próbne angielskiego przez Skype w formie minimum 30 minut.

Drogi kliencie skoro zainteresowałeś się naszą ofertą musisz wiedzieć, iż oferujemy indywidualną naukę angielskiego przez Skype. Oznacza to, że chcemy jak najlepiej dostosować się do Twoich wymagań i potrzeb a nie wrzucać Cię do jednego worka z innymi uczniami proponując te same książki, ćwiczenia, plan zajęć i metody. Każdy jest inny i potrzebuje indywidualnego traktowania aby mógł osiągnąć sukces w nauce języka obcego możliwe jak najszybciej.   Dlatego koniecznie musisz odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania co pozwoli nam sprawdzić dostępność naszych lektorów spełniających Twoje wymagania oraz zaproponować jak najbardziej korzystne rozwiązanie cenowe dla nauki angielskiego przez Internet za pośrednictwem komunikatora Skype.

1. Jaki jest Twój poziom znajomości języka angielskiego?

2. Jak długo uczysz się języka angielskiego?

3. Jaki jest Twój cel związany z nauką angielskiego przez Skype?

4. Jak długo planujesz się uczyć?

5. Czy chcesz skupić się na jakiś szczególnych zagadnieniach? 

6. Czy masz jakieś szczególne oczekiwania względem lektora? 

7. Jaki czas trwania jednostki lekcyjnej preferujesz?

8. W jakich dniach masz czas na odbywanie zajęć?

9. W jakich porach możesz odbywać lekcje? 

10. Jak często planujesz się uczyć w ciągu tygodnia/miesiąca?

Prześlij odpowiedzi

14 + 2 =

Niektóre opinie naszych klientów

Dowiedz się co mają do powiedzenia przykładowi uczniowie, którzy mieli bądź mają okazję z nami współpracować. Tutaj znajdziesz więcej opinii o angielskim przez Skype i polishenglish4u.com.

Lekcje z lektorem  satysfakcjonują mnie w pełni. Pani Justyna to miła i kompetentna osoba, wymagająca – ale o to chodzi w nauce angielskiego.

Karolina

Julia to świetna, bardzo kompetentna lektorka ogromnie się cieszę, że trafiłam właśnie na nią:) Ma bardzo dużą wiedzę, i co najważniejsze potrafi ją przekazać. Mój angielski bardzo się poprawił. 

Katarzyna

Pan Grzegorz to najlepszy nauczyciel jakiego kiedykolwiek miałam a miałam ich wielu. Wreszcie zaczęłam mówić po angielsku tak w prawdzie po 8 latach nauki w szkołach i prywatnych lekcjach ale zawsze była tam teoria, czasy gramatyka poprawianie błędów i podręczniki. Tutaj poznałam zupełnie inne podejście do tematu które przyniosło oczekiwany efekt (choć przyznam, że na początku byłam bardzo sceptyczna).

Arleta

Masz jeszcze jakieś wątpliwości?

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej przed zadaniem nam jakichkolwiek pytań warto przeczytać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czyli FAQ.

Przeczytaj
email