Tani Angielski przez Skype na Wakacje 2014

Tani Angielski przez Skype na Wakacje 2014

Jak co roku w wakacje proponujemy wam naukę angielskiego przez Skype na atrakcyjnych warunkach cenowych. O nadchodzącej promocji informowaliśmy już kilka dobrych dni temu i już pojawiały się zapytania dotyczące oferty. W dniu dzisiejszym chcemy konkretnie przedstawić co mamy do zaoferowania w tym roku dla wszystkich chcących rozpocząć naukę angielskiego lub po prostu polepszyć swoje umiejętności posługiwania się tym językiem.

Ubiegłoroczna promocja dawała możliwość skorzystania z 10% rabatu. Niemniej jednak w te wakacje dorzucamy jeszcze  dodatkowe 2% co da nam aż 12% zniżki na zajęcia angielskiego przez Skype. Przekładając to na realne stawki możecie zacząć naukę z nami już od 24 zł za godzinę lekcyjną indywidualnych zajęć z lektorem przez Internet.  Oferta dotyczy wszystkich nowych klientów bez względu na ich poziom oraz wymagania. Aby skorzystać z promocji wakacyjnej 2014 należy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie odpowiadając na poniższe kwestie:

1. Opisać obecny poziom.
2. Określić wolny czas na zajęcia (podając dni i pory dostępne na naukę).
3. Podać ilość przewidywanych zajęć w ciągu tygodnia.
4. Zdefiniować swoje wymagania co do ewentualnej tematyki kursu.

Po przyjęciu zgłoszenia i ewentualnych dodatkowych pytaniach z naszej strony określimy możliwość rozpoczęcia zajęć oraz podamy ostateczne warunki cenowe w kilku wariantach z naliczonym 12% rabatem.

Podsumowujmy więc na co możecie Państwo liczyć korzystając z naszej wakacyjnej oferty języka angielskiego przez Internet Skype 2014:

  1. Indywidualną naukę angielskiego przez Skype.
  2. Darmowe zajęcia próbne.
  3. Zajęcia na każdym poziomie zaawansowania.
  4. Dowolną tematykę kursu.
  5. Dostosowanie do potrzeb i wymagań każdego klienta z osobna.
  6. Nieszablonowe rozwiązania.
  7. Elastyczne zasady współpracy.
  8. Najniższe ceny.
  9. Odpowiednią jakość usług.
  10. Oraz wiele więcej zalet nauki angielskiego przez Internet

Raz jeszcze zapraszamy do kontaktu mailowego: polishenglish4u@gmail.com lub telefonicznego 665 071 215.

email