Dodatkowe informacje na temat angielskiego za 23,50 zł

Dodatkowe informacje na temat angielskiego za 23,50 zł

W związku z dużym zainteresowaniem naszą nową promocją na angielski przez Skype za 23,50 zł/45 minut postanowiliśmy zamieścić dodatkowe informacje w formie odpowiedzi na jedno z pytań, które dostaliśmy od osoby zainteresowanej tą właśnie ofertą promocyjną.

Pytanie klientki brzmiało: Moge prosic o szczegóły oraz  jak i kiedy mozna sie umówic na lekcje próbna

Nasza odpowiedź:

Jeżeli spełnia Pani wymagania promocyjne (poziom początkujący lub A1, A2) to może Pani skorzystać z tej oferty zakupując dowolny pakiet zajęć w cenie 23,50 zł za 45 minut. W takiej cenie można zakupić jedynie jeden pakiet a zatem najlepiej jest oczywiście wykupić tych zajęć odpowiednio więcej. Oczywiście na początek proponujemy darmowe zajęcia próbne w wersji minimum 30 minut. Potem będzie mogła Pani podjąć decyzję co do rozpoczęcia ewentualnej nauki. Dodatkowo gdy skorzysta Pani z tej oferty i wyczerpie Pani wszystkie zajęcia z promocji będzie mogła Pani liczyć na jakiś rabat cenowy w przypadku chęci kontynuacji nauki z naszymi lektorami. Niemniej jednak aby potwierdzić, iż oferta angielski przez Skype za 23,50 będzie dla Pani na pewno dostępna musimy otrzymać dodatkowe informacje:
 
1. W jakich dniach i porach ma Pani czas na zajęcia?
2. Ile razy w tygodniu/miesiącu chce się Pani uczyć?
Bardzo prosimy o przesłanie odpowiedzi w celu jak najszybszej możliwości zorganizowania zajęć próbnych.

Mamy nadzieję, iż zawarte tutaj informacje wyjaśniają dużo więcej w temacie promocji angielskiego przez Internet za 23,50 zł.
email