Angielski przez Skype – opinie klientów w trakcie zmian

Angielski przez Skype – opinie klientów w trakcie zmian

Już jakiś czas temu na naszym blogu informowaliśmy o zmianach w systemie opinii wystawianych przez naszych klientów na temat nauczania języka angielskiego przez Skype oraz pozostałych usług stanowiących ofertę Polishenglish4u.com.  Mamy tutaj na myśli oczywiście tłumaczenia czy korekty tekstów oraz tworzenie edukacyjnych materiałów multimedialnych w zakresie języka angielskiego. W przeszłości uzyskanie komentarza od wielu klientów graniczyło  niestety z cudem pomimo zapewnień z ich strony. Nie ma co ukrywać, iż opinia każdego z odbiorców naszych usług jest niezwykle ważna ponieważ pozwala wyciągać wnioski i dążyć do poprawy jakości proponowanych rozwiązań jaki i szeroko pojętego rozwoju. Dlatego od tego miesiąca zmieniliśmy nasze podejście i zaczęliśmy działać z większą konsekwencją w dziedzinie pozyskiwania opinii w zakresie nauczania języka angielskiego przez Internet.

Wprowadziliśmy znacznie bardziej zintensyfikowany monitoring nad jakością pracy naszych lektorów i dużo częściej pytamy naszych klientów o opinie w trakcie ich nauki a nie po jej zakończeniu. Pozwala to poznawać nam ich potrzeby i na bieżąco reagować na ich uwagi jeśli takowe się pojawiają. Chcemy pytać naszych klientów w różny sposób oraz na liczne tematy związane z nauką angielskiego przez Skype. Oczywiście wszelkie opinie będziemy publikować na naszych stronach w dziale opinie. Starsze komentarze zbierzemy niebawem w formie archiwum dostępnego do wglądu dla każdego przeglądającego nasz serwis natomiast od czerwca będzie można odnaleźć bieżące oceny naszych klientów.

Niebawem poinformujemy o zmianach w ocenie pracy w zakresie tłumaczeń oraz innych usług. Zasada działania będzie zbliżona z małymi modyfikacjami ze względu na specyfikę oferty.

email