Opinie polishenglish4u.com – usługi od lutego do czerwca 2014

Opinie polishenglish4u.com – usługi od lutego do czerwca 2014

Opinie zebrane w okresie od lutego do czerwca 2014. Zamieszczamy jedynie komentarze wystawione dobrowolnie przez klientów bez prośby o ocenę usługi jak miało to miejsce pierwotnie. Wprowadziliśmy tego typu zabieg w celu sprawdzenia jak wiele z osób, które skorzystały z naszej oferty same wyrażą zdanie na jej temat. Był to rodzaj eksperymentu związanego z naszą walką z nieuczciwą konkurencją i oszukiwaniem klientów poprzez publikowanie fałszywych komentarzy w sieci. Więcej na ten temat można przeczytać na naszym blogu zaczynając od artykułu o nachalnym marketingu a na ofertach nieetycznej promocji witryn internetowych kończąc. Warto zatem poczytać i zrozumieć w czym rzecz ponieważ sprawa nie dotyczy jedynie firm oferujących naukę angielskiego przez Internet.

1. Komentarz dotyczący wykonanego tłumaczenia listu: Dziękuję za sprawne załatwienie sprawy. Jestem mile zaskoczony czasem realizacji.

2. Komentarz od klienta korzystającego z lekcji przez Skype i kończącego współpracę po 2 latach: Jestem zmuszony zrezygnować z zajęć ze względów czysto finansowych. Jednakowoż chciałby bardzo podziękować Pani lektor za dotychczasową współpracę która układała się bez zarzutów a i efekty wydają się być w moim przypadku zadowalające. Z pewnością będę polecał Państwa portal jako miejsce idealne dla osób takich jak jak. Pozdrawiam.

3. Opinia dotycząca korekty tekstu a konkretniej korekty listu motywacyjnego po angielsku: Dziękuję za szybką korektę. Nie mam uwag.

4. Kolejna opinia w sprawie wykonanej przez nas korekty pracy zaliczeniowej: Dziękuję bardzo, chyba wszystko jest ok.

5. Ocena dokonanej korekty tekstu: Wydaje się być wszystko ok, w razie czego będę pisać. Dziękuję.

6. Po raz kolejny ocena pracy naszego korektora: Dziekuje za korekte. Teksty oddaje dzisiaj, wiec z komentarzem się wstrzymam do czasu, aż dostane odpowiedz od nauczyciela [do dzisiaj brak zastrzeżeń :)].

7. Komentarz klienta do zajęć angielskiego przez Skype, który skorzystał z zeszłorocznej promocji angielskiego przez Skype na wakacje i do dzisiaj współpracuje z nami: Jeśli chodzi o zajęcia to współpraca z  Panią Magdą układa się wzorowo.

 8. Krótka i fajna ocena pracy lektora: Dzien Dobry. Pakiet pozostaje ten sam.Co do Pani Magdaleny to jestem mile zaskoczony.

email