Opinie o angielskim przez Skype za styczeń 2014

Opinie o angielskim przez Skype za styczeń 2014

W dniu dzisiejszym publikujemy opinie naszych klientów na temat zajęć angielskiego przez Skype za pierwszy miesiąc 2014 roku. Cieszymy się niezmiernie, iż komentarze potwierdzają zaangażowanie i odpowiednie podejście naszych lektorów do nauczania angielskiego przez Internet gdzie skupiamy się głównie na języku samym w sobie a nie na nauce o nim.

1. Jedna z opinii po zajęciach próbnych z naszą młodą lektorką. Klientka twierdziła, iż koniecznie potrzebuje starszego doświadczonego nauczyciela a my zaproponowaliśmy jej najpierw sprawdzenie młodej ambitnej i początkującej nauczycielki. W razie zastrzeżeń mogła odbyć kolejną lekcję próbną z innym lektorem: Odbyłam zajęcia próbne i jestem bardzo zadowolona. Jutro wpłacam pieniążki i liczę na co najmniej taką współpracę jak na tej pokazowej lekcji.

2. Komentarz Pani, która uczy się z nami od listopada 2013 roku i czyni wyraźne postępy zaczynając od poziomu podstawowego. Oto bardzo miła i spontaniczna reakcja z jej strony: Jestem zadowolona z zajęć, mało tego! Dzięki pomocy Pani Magdy dostałam nowe stanowisko wiec jest super!!!:):)

3. Dłuższa ocena bywa rzadkością ale jeden z naszych klientów postarał się napisać sporo odnośnie nauce angielskiego przez Skype: Jeśli chodzi o opinie jest jak najbardziej pozytywna o czy świadczy moja decyzja o kontynuowaniu nauki. Nie chciałbym tutaj podawać oceny np. w skali od 1-10 bo nie traktuje nauki angielskiego na zasadzie jakiegoś schematu. Jak wcześniej pisałem, że uczyłem się angielskiego na zasadzie konkretnych metod i na dłuższą metę nie odpowiadało mi to. Zaczynając naukę w Państwa szkole oczekiwałem indywidualnego podejścia do ucznia i kreatywnego podejścia do każdej lekcji. Wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione.

4. Ocena pracy lektora przez klienta na poziomie średnio zaawansowanym, który zaczął przygodę z nami w połowie listopada ubiegłego roku:  Z lektora jestem zadowolony – Pani Marta jest pracowita i stara się dobrać jak najskuteczniejsze metody nauczania.

5. Komentarz na temat nauczyciela posiadającego największe doświadczenie w nauczaniu przez Skype w naszej firmie: Oczekiwałam profesjonalnego i indywidualnego podejścia i to się dzieje. Najbardziej jednak podoba mi się metoda pracy i zaangażowanie Pana Grzegorza.

email