Opinie i komentarze za miesiąc listopad

Opinie i komentarze za miesiąc listopad

Witamy na początku grudnia i zapraszamy do zapoznania się z komentarzami wybranych klientów, którzy skorzystali z naszych usług w miesiącu listopadzie 2013 roku. Jak zwykle zadaliśmy pytania dotyczące zajęć języka angielskiego przez Skype niektórym stałym już klientom jak i tym, którzy naukę rozpoczęli zupełnie niedawno. Ponadto miniony miesiąc był bardzo popularny pod względem korekty tekstów angielskich różnych typów. Mieliśmy również okazję popełnić parę tłumaczeń oraz konsultacji językowych. Zapewne grudzień będzie spokojniejszy ze względu na okres typowo świąteczny ale to się jeszcze okaże. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z z komentarzami wszystkich zapytanych osób, które odpowiedziały na prośbę dodania swojej oceny.

1. Komentarz na naszą prośbę dotyczący zajęć przez Skype prowadzonych z klientem od poziomu podstawowego do w chwili obecnej średnio zaawansowanego: Zaczynając lekcje na Skype byłem nieco sceptyczny do tej formy nauki, szczególnie gdy powiedziano mi że w pół roku może i szybciej zacznę mówić. Nie wierzyłem a stało się i z każdym miesiącem jest lepiej i lepiej. I nie chodzi tutaj chyba o to czy lekcje są na Skype czy normalnie ale liczy się według mnie podejście nauczyciela. 

2. Ocena pracy lektora, który zakończył pracę w naszej firmie: Pan Tomasz to osoba zawsze dobrze przygotowana do zajęć i przede wszystkim dająca się lubić. Słowa uznania należą się mu za umiejętność motywacji ucznia i zdolności językowe. Oby więcej takich nauczycieli.

3. Opinia dotycząca wykonanej przez nas korekty tekstu angielskiego napisanego przez studentkę uczącą się w Londynie: Korekta wykonana zgodnie z moimi założeniami więc cóż mogę napisać :). Jestem zadowolona i będę polecać was za profesjonalizm i szybki czas realizacji. Aha, no i wyśmienity kontakt z klientem. 

4. Krótki komentarz po zajęciach próbnych angielskiego przez Skype: Lekcja próbna spełniła moje wstępne oczekiwania więc jestem chętna zdecydować się na podjęcie regularnej nauki. Szczerze to jestem mile zaskoczona i mam nadzieję iż współpraca w dłuższej perspektywie będzie równie satysfakcjonująca.

5. Ocena wykonanego tłumaczenia: Tłumaczenie OK. Dziękuję za szybką realizację. 

6. Komentarz do zajęć przez Skype prowadzonych z naszą młodą i ambitną Panią lektor: Pani nauczyciel potrafi motywować mnie do pracy i prowadzi ciekawe zajęcia a na tym mi zależało. Jak na razie wszystko bez zarzutów. Kupuję kolejny pakiet zajęć.

email