Opinie angielski przez Skype, korekty i tłumaczenia za 10.2013

Opinie angielski przez Skype, korekty i tłumaczenia za 10.2013

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów, którzy zgodzili się przesłać swoją opinię na temat usług świadczonych przez polishenglish4u.com  w miesiącu październiku roku 2013. Poniżej jak już ma to miejsce od kilku miesięcy znajdziecie Państwo opis wykonanej usługi wraz z komentarzami.

1. Ocena zajęć angielskiego przez Skype z naszą lektorką. Klientka uczy się od około 2 miesięcy:  Panią Magdę to jest rewelacyjną nauczycielką, bardzo miło mi się współpracuje z Panią Magdę, motywuje mnie do nauki i to najważniejsze:)

2. Opinia klienta odbywającego zajęcia przez Skype już od dłuższego czasu: Na określenie mojego zadowolenia ze współpracy z Panią Julią zabraknie skali. Jestem absolutnie zadowolony.

4. Jedna z opinii po zajęcia próbnych: Odbyłam lekcje próbna i bardzo mi się podobała  Jestem zdecydowanie zainteresowana długofalową współpracą jeżeli lekcje mają tak wyglądać jak tak, którą miałam.

5. Opinia na temat zajęć angielskiego przez Skype od klientki na poziomie zaawansowanym. Odbywa ona zajęcia już od ponad 6 miesięcy czasu: Co do lekcji i nauczycielki to bardzo dobrze współpracuje mi się z panią Joanna,zawsze mogę liczyć na elastyczne terminy zajęć, także jestem bardzo zadowolona.

6. Komentarz dotyczący wykonanej korekty przez native speakera: Dziękuję za sprawną współpracę. Co do korekty nie mam uwag – poprawki są jasne i zrozumiałe dla mnie.

7. Opinia naszego klienta pod kątem nauki języka angielskiego na koniec współpracy: Naukę z Panią Julią oceniam bardzo dobrze. Mam same pozytywne skojarzenia :)

8. Ocena zajęć przez Internet trwających kilka miesięcy na poziomie zaawansowanym. Opinia wystawiona na koniec współpracy: Naukę z Panią Joanna oceniam bardzo dobrze. Zajęcia odbywały się bez żadnych problemów w miłej atmosferze. Dzięki lekcji z Państwa lektorką przełamałem trochę barierę w mówieniu, zyskałem pewności siebie i jak wspomniałem Pani Joannie teraz chciałbym poszukać innej osoby do wspólnych rozmów. Jeżeli będę miał problem w znalezieniu tak kompetentnej i miłej osoby jaką jest niewątpliwie Pani Joanna to oczywiście zwrócę się z prośbą o wznowienie lekcji.

email