Komentarze za miesiąc wrzesień

Komentarze za miesiąc wrzesień

Zapraszamy do zapoznania się z komentarzami naszych usług uzyskanymi od wybranych klientów w miesiącu wrześniu. Od tego miesiąca wszelkie opinie będziemy zamieszczać końcem każdego miesiąca a nie jak to miało miejsce pierwotnie w okolicach 13 dnia. Wrzesień to bardzo intensywny okres mamy jednak nadzieję, iż każdemu daliśmy poczucie odpowiedniej jakości usług. Poniżej wybrane komentarze wraz z opisami.

1. Komentarz dotyczący tłumaczenia tekstu z polskiego na angielski w trybie ekspresowym 8h: Świetne tłumaczenie. Największe pochwały należą się jednak za kontakt z klientem.

2. Komentarz ucznia, który uczy się z nami od około 2 miesięcy na poziomie A1: Jestem w pełni zadowolony z zajęć. Cena dobra chyba najniższa jaką znalazłem. Cenię sobie indywidualne podejście mojej lektorki oraz pełne zaangażowanie. Kupuję następny pakiet.

3. Ocena dokonanej korekty tekstu: Wszystko w najlepszym porządku dobry kontakt z natiwem który robił poprawki. 

4. Ocena mamy 14 letniego ucznia, który przygotowuje się egzaminu gimnazjalnego: Syn jest zadowolony z lekcji. Mówi że pani lektor jest świetna. Tyle chyba wystarczy za komentarz :)

5. Komentarz naszego wieloletniego ucznia: Jak zawsze świetnie. Trzymajcie swój wysoki poziom cały czas. 

email