Angielski przez Skype Opinie Lipiec – Sierpień

Angielski przez Skype Opinie Lipiec – Sierpień

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na temat angielskiego przez Skype wystawionymi przez naszych klientów w wakacyjnych miesiącach. Większość z uczniów skorzystało z wakacyjnej promocji nauki angielskiego przez Internet i do dzisiaj kontynuuje naukę z naszymi lektorami już na nowych warunkach. Od dzisiaj do komentarzy dodajemy imiona poszczególnych klientów.

1. Co do zajęć to na razie mi się podobają, a Pani lektorka bardzo sympatyczna :)

Pan Norbert

2. Z panią Martą współpracuje mi się bardzo dobrze, chętnie pozostanę przy tej nauczycielce.

Pan Jarosław

3. Naukę z Panią Joanna oceniam bardzo dobrze. Zajęcia odbywały sie bez żadnych problemów w miłej atmosferze. Dzięki lekcji z Państwa lektorką przełamałem trochę barierę w mówieniu, zyskałem pewności siebie i jak wspomniałem Pani Joannie teraz chciałbym poszukać innej osoby do wspólnych rozmów. Jeżeli będę miał problem w znalezieniu tak kompetentnej i miłej osoby jaką jest niewątpliwie Pani Joanna to oczywiście zwrócę się z prośbą o wznowienie lekcji.

Pan Andrzej

4. Jestem zachwycona efektami z nauki jakie osiągnał mój syn ucząc się angielskiego przez Skype z Panem Grzegorzem. Egzamin cambridge zdał bez najmniejszych problemów a nie wspomnę o tym jak poprawiła się jego wymowa czy płynność komunikacji.

Pani Edyta

5. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nauki z państwem i w tym roku szkolny jeszcze z większą chęcią chcemy rozpocząć naukę.

Pani Sylwia

6. Jestem zadowolony z lekcji próbnej. Bardzo mi się podobała. Z chęcią podejmę współpracę z lektorką.

Pan Roman

7. Magda jest fantastyczną lektorką!!! bardzo żałuję, że nie będę miała więcej z nią zajęć…

Pani Katarzyna

email