Zalety nauki angielskiego przez Skype z nami

Zalety nauki angielskiego przez Skype z nami

Parę dni temu mieliście okazję poczytać o zaletach nauki angielskiego przez Internet a dokładniej rzecz ujmując przez Skype. Znalazło się tam wiele ciekawych argumentów, które odnosiły się w sposób generalny do zalet nauki online. Dzisiaj jednak chcielibyśmy wskazać na te aspekty, które wyróżniają naszą ofertę z pośród wielu innych dostępnych w Internecie:

1. Uczymy tylko i wyłącznie języka angielskiego. Wychodzimy z założenia, iż jak coś jest od wszystkiego to jest w rzeczywistości do niczego. Całą energię skupiamy właśnie na angielskim a nie rozdrabniamy się na inne języki. 

2. Ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć angielskiego przez Skype na wszystkich poziomach zaawansowania. Byliśmy pierwszymi, którzy na szeroką skalę zaoferowali naukę angielskiego przez Internet w takiej formie.

3.  Zawsze indywidualne podejście do klienta pod każdym względem. Lektorów staramy się dobierać do dostępności czasowej, poziomu, zainteresowań, wymagań oraz oczekiwań naszych potencjalnych uczniów.

4. Darmowe zajęcia próbne w wersji minimum 30 minut. W szczególnych przypadkach oferujemy również specjalne pakiety próbne na preferencyjnych warunkach.

5. Nieszablonowa realizacja zajęć. Nie chcemy aby nasi lektorzy korzystali z gotowych książek. Każdy uczeń jest inny dlatego zadaniem nauczyciela jest prowadzenie nauczania zgodnie z jego predyspozycjami, zainteresowaniami oraz wymaganiami. Książki to ostateczność! Nie wrzucamy wszystkich do jednego worka.

6. Dajemy możliwość odbywania zajęć o każdej porze dnia i nocy. Mamy i mieliśmy klientów zaczynających naukę o 5:30 rano lub tych, którzy kończyli swój wyczerpujący dzień z naszym nauczycielem o północy.

7. U nas możesz uczyć się najtaniej na rynku. Nawet przy niewielkim budżecie jesteśmy w stanie zaproponować Ci ciekawe rozwiązanie łączące w sobie zalety kontaktu na żywo z lektorem oraz pracy indywidualnej w domu.

8. Organizujemy wszelkiego rodzaju kursy specjalistyczne. Pewnego dnia zgłosił się klient będący maniakiem gry w golfa. Nic nie stanęło nam na przeszkodzie aby w oparciu o tą tematykę prowadzić regularne zajęcia – to taki inny wymiar kursu specjalistycznego :)

9. Dowolne dostosowanie czasu trwania jednostki lekcyjnej. U nas jedne zajęcia mogą trwać 30 minut, kolejne 60 a inne czemu nie 45 lub 55? Żaden problem. To Ty  z lektorem ustalasz sobie wygodne warunki pracy. Prosta zasada…pracuj tak jak Ci najbardziej wygodnie.

10. Gwarantujemy kontakt 24h na dobę. Każdy klient zainteresowany możliwie jak najszybszą odpowiedzią może przesłać nam wiadomość tekstową SMS o każdej porze dnia i nocy.

11. W szczególnych przypadkach jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia w ciągu kilku godzin. Przykład z minionego lata kiedy jeden z naszych klientów o 23:50 poprosił o lekcję przed rozmową kwalifikacyjną o godzinie 6:00. Nie było to dla nas niemożliwe do zrealizowania!

12. Stała kontrola jakości świadczonych usług. Na bieżąco sprawdzamy co mają do powiedzenia nasi uczniowie na temat lektorów oraz poziomu prowadzonych przez nich zajęć. Nie boimy się wyciąć wniosków z konstruktywnej krytyki.

13. Klient zawsze na pierwszym miejscu!

14. Przebijamy oferty innych szkół w ramach zasad zdrowej konkurencji z zachowaniem standardów nauczania i aktualnych możliwości personalnych oraz technicznych.

15. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi stałymi oraz potencjalnymi klientami. My cały czas żyjemy w sieci. Można to sprawdzić na naszej domowej stronie, blogu, Twitterze, Facebooku czy również na Google+.

16. Elastyczny regulamin współpracy pomiędzy lektorem a uczniem.

17. Ochrona prywatności.

18. Zniżki dla stałych klientów korzystających z zajęć przez Skype.

19. Częste oferty promocyjne pozwalające na tanią naukę angielskiego przez Internet niezależnie od poziomu zaawansowania.

20. Dodatkowe darmowe lekcje w przypadku zakupu większych pakietów zajęć. Nawet nasi nowi klienci mogą liczyć na lekcje gratis zakupując swój pierwszy pakiet zajęć. Potrafimy was obdarować ponad 240 minutami zupełnie za darmo!

email