Nauka angielskiego a płatności

Wielokrotnie nasi potencjalni klienci pytają nas o możliwe drogi płatności za naukę języka angielskiego przez Internet. Otóż na chwilę obecną obsługujemy w zasadzie 3 rozwiązania pozwalające na dokonywanie opłat. Poniżej przedstawiamy wszystkie dostępne opcje płatności.

1. Przelew na konto bankowe – czyli płatność na podany przez nas nr konta bankowego. W wielu przypadkach jeżeli klient posiada dostęp do konta przez Internet może dokonać swobodnej transakcji a pieniążki trafią do nas w ciągu 24h o ile przelew dokonywany jest w dni robocze. Opłaty możemy też dokonać w oddziale dowolnego banku lub na poczcie.

2. Płatność PayPal to rozwiązanie które pozwala na dokonywanie płatności z każdego miejsca na ziemi. PayPal umożliwia także płatności kartami kredytowymi lub środkami zgromadzonymi na specjalnym koncie. Ta forma płatności działa błyskawicznie ponieważ potwierdzenie transakcji otrzymujemy w chwilę po jej wykonaniu. Obecnie z PayPal korzysta ogromna rzesza osób prywatnych oraz firm.

3. Przekazy pieniężne oferowane przez Pocztę Polską. To tradycyjna i dobrze znana metoda płatności, jednak jej wadą jest czas oczekiwania na finalizację transakcji.

Informujemy, iż naukę angielskiego można zacząć tylko i wyłącznie po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie bądź w wypadku otrzymania gotówki przesłanej na nasz adres. Transakcje internetowe mają zatem ogromną przewagę ponieważ w większości przypadków są one księgowane w ciągu 24h od dokonania polecenia przelewu. Dodatkowo klient może przesłać nam potwierdzenie transferu pieniężnego co zawsze przyśpieszy wykonanie usługi.

email