Lekcja próbna a może dwie?

Każdy klient, który jest zainteresowany nauką języka angielskiego przez Internet ma pełne prawo i możliwość  odbycia lekcji próbnej z naszym lektorem. Lekcja próbna pozwala na bliższe poznanie nauczyciela i podjęcie ostatecznej decyzji co do rozpoczęcia nauki języka angielskiego. Pierwsze spotkanie z lektorem trwa 60 minut podczas których uczeń może swobodnie przedstawić swoje oczekiwania oraz odbyć zajęcia praktyczne. Zatem lekcja próbna to czas na omówienie spraw typowo organizacyjnych oraz przeprowadzenie pierwszych właściwych zajęć. Zwykle wygląda to tak, że 10 minut pochłaniają pytania i dyskusja z nauczycielem a 50 minut normalna lekcja. Dobra komunikacja podczas lekcji próbnej jest zwiastunem owocnej współpracy w przyszłości. Jeżeli klient uzna, że jest zadowolony z pierwszego spotkania i chce rozpocząć naukę na dobre z tym lektorem wystarczy nas o tym jedynie powiadomić i dokonać płatności za kolejne lekcje.

A może inny lektor?

W wypadku gdy nauczyciel nie przypadł do gustu, w łatwy sposób można poprosić o odbycie lekcji próbnej z innym lektorem. Ramy czasowe takiego spotkania są identyczne. W zasadzie pozwalamy na przeprowadzenie zajęć próbnych z każdym z dostępnych nauczycieli. Pozwala to na znalezienie właściwej osoby, która będzie prowadzić nas przez proces nauki języka angielskiego.

W celu odbycia zajęć próbnych prosimy o kontakt. Pozwoli nam to również przekazać Państwu wszelkie szczegóły i warunki współpracy.

email