Angielski przez Internet 24h

Niejednokrotnie nasi klienci zadają nam pytania na temat pór dnia w jakich odbywają się zajęcia z angielskiego przez Internet. W tym miejscu pragniemy raz jeszcze zaznaczyć, iż grafik zawsze staramy się dostosowywać do wymagań każdego zainteresowanego ofertą. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poszczególne osoby mogą mieć czas na odbywanie lekcji angielskiego o różnych porach dnia czy nocy. Mając to na uwadze dajemy możliwość nauki języka angielskiego przez Skype praktycznie 24 godziny na dobę.

W chwili obecnej mamy klientów, którzy uczą się angielskiego o niestandardowych porach. Angielski przez Internet ma właśnie tę ogromną zaletę, iż lekcje można odbywać praktycznie o każdym czasie w dowolnym miejscu na ziemi gdzie mamy połączenie z globalną siecią. Lekcje o godzinie 6:00 rano czy 24:00 nie są dla nas niczym nowym. Dlatego zawsze podczas kontaktu z klientem pytamy się o jego preferowane godziny zajęć. Mamy na uwadze fakt, że większość naszych niestandardowych :) uczniów stanowią często osoby z branż gdzie znalezienie wolnego czasu na naukę graniczy z cudem.

Zajęcia zarówno o późnych jak  i wczesnych porach są możliwe do zaoferowania także dzięki temu, iż nasi lektorzy bardzo często przebywają w różnych zakątkach świata. Większość z nas to Polacy mieszkający w naszym kraju, jednak mamy kolegów prowadzących zajęcia z Anglii, USA czy Australii. Dzięki internetowi i zastosowaniu komunikatora jesteśmy w stanie dotrzeć do Państwa wszędzie niezależnie od pory dnia.

email