Wyniki pierwszych maturzystów – matura ustna z angielskiego

Wyniki pierwszych maturzystów – matura ustna z angielskiego

Każdy lubi się chwalić więc i my się dzisiaj nieco pochwalimy wynikami maturzystów, którzy przygotowywali się do matury z języka angielskiego przez Skype z naszymi lektorami. Pisząc o wynikach należałoby jednak uwzględnić to z jakiego poziomu uczeń rozpoczął swoje przygotowania do matury, ale to jednak temat na inny artykuł :).

Nas satysfakcjonuje przede wszystkim to, iż klienci korzystający z nauki angielskiego przez Internet statystycznie uzyskują lepsze rezultaty od tych osób, które do matury przygotowywały się w sposób tradycyjny (zajęcia indywidualne z lektorem w stylu dobrze znanych korepetycji). Mamy tutaj porównanie ponieważ również regionalnie prowadzimy lekcje w domach klientów. Potwierdza to po raz kolejny, iż zajęcia przez Skype wymagają od każdego więcej koncentracji oraz w znacznym stopniu intensyfikują konwersacje. Co więcej przygotowanie do matury z angielskiego przez Internet może odbywać się w porach dogodnych dla ucznia co również pozwala swobodniej podejść do nauki.

Przejdźmy jednak do sedna sprawy i przedstawmy wyniki przygotowywanych przez nas maturzystów, którzy pochwalili się do naszych lektorów, a wyglądają one następująco: 100%, 90% , 93%, 85%, 90, 70%. Jak widać rezultaty co najmniej przyzwoite :). Od przyszłego roku szkolnego chcemy przygotować specjalną ofertę dla osób uczących się do matury z języka angielskiego na każdym poziomie. Każdy klient zainteresowany będzie mógł liczyć na przygotowanie do matury z tego języka obcego na naprawdę atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy do śledzenia nas naszym twitterze, blogu oraz bezpośrednio na naszej głównej stronie polishenglish4u.com.

email