Matura z angielskiego 2014 – przygotowanie przez Internet Skype

Matura z angielskiego 2014 – przygotowanie przez Internet Skype

Już za kilka dni ruszamy z nowym rokiem szkolnym a zatem to czas aby ogłosić ofertę na zajęcia z języka angielskiego przygotowujące do matury w 2014 roku z tego właśnie przedmiotu. Nie oznacza to jednak, iż nie można również od teraz zacząć się uczyć do matury w latach kolejnych czyli 2015 czy nawet 2017. Im wcześniej tym lepiej :)

Zapraszamy zatem nie tylko przyszłorocznych maturzystów do zapoznania się bliżej z naszą propozycją obejmującą przygotowanie do egzaminu dojrzałości na obu poziomach – podstawowym i rozszerzonym. Proponujemy szlifowanie angielskiego przez Internet za pośrednictwem komunikatora Skype. Tego typu zajęcia prowadzimy od lat z dużym powodzeniem o czym mogą świadczyć wyniki naszych uczniów, którzy właśnie online przygotowywali się do matury np. w ubiegłym roku.

Przygotowanie do egzaminu podstawowego obejmuje powtórkę gramatyczną z zakresu szkoły średniej oraz konwersacje oparte na sytuacjach z życia codziennego (rozmowy sterowane) i ilustracjach. Co więcej, uczeń ma możliwość pozyskania od lektora dodatkowych bezpłatnych materiałów (do słuchania, czytania, pisania) i skonsultowania ich rozwiązań na kolejnych zajęciach.

Przygotowania do egzaminu rozszerzonego obejmują  także powtórkę gramatyczną, leksykalną i ćwiczenie wypowiedzi ustnej na różnorodne tematy.  Również w tym przypadku lektor zapewnia dodatkowe bezpłatne materiały. Generalnie rzecz ujmując nauka angielskiego przez Internet mająca na celu przygotowanie do matury ustnej i pisemnej to nic innego jak indywidualne zajęcia ze stałym lektorem, którego zadaniem jest poprowadzenie maturzysty do jak najlepszych wyników.

Nasi lektorzy stosują swoją wiedzę z zakresu technik egzaminacyjnych. Każdy klient traktowany  jest jak zawsze  indywidualnie, wobec czego uczeń nie musi tracić swojego czasu na powtórki, których nie potrzebuje. Po każdych zajęciach lektor zwraca uwagę na popełniane błędy, a komentarz do nich przesyłany jest do ucznia pocztą elektroniczną wraz ze słownictwem, które uczeń poznał na zajęciach.

Zapewne każdy zainteresowany jest ceną. W tym przypadku jak zwykle po indywidualnej wycenie jesteśmy w stanie zaproponować naukę w cenie od 32 zł za 60 minut zajęć sam na sam z lektorem.

Już niebawem będziemy chcieli przedstawić wam jak najwięcej dodatkowych informacji dotyczących sposobów przygotowywania do matury drogą internetową przez Skype. Tymczasem w razie zainteresowania ofertą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego.

email