Korekta angielskich tekstów | Poprawianie prac angielski

Polishenglish4u.com od początku swojej działalności oferuje Państwu korektę tekstów napisanych w języku angielskim dostosowaną do wymagań oraz portfela każdego klienta. Poprawiamy prace pisane w języku angielskim na każdym poziomie zaawansowania i w każdej tematyce. Dokonujemy również korekty tłumaczeń z polskiego na angielski i z angielskiego na polski dla osób, które same podejmują się tłumaczeń a chciałby sprawdzić swoje zdolności w tym zakresie lub zaoszczędzić na bezpośrednim tłumaczeniu wykonywanym przez profesjonalnego tłumacza.

Nasza oferta korekty tekstów angielskich obejmuje prostą korektę zawierającą tylko i wyłącznie poprawienie błędów, korektę z wyróżnieniem błędów, korektę z komentarzami słownymi oraz korektę z komentarzami w wersji audio. Umożliwiamy również pełne konsultacje podczas sprawdzania i poprawiania prac, które odbywają się jako zajęcia angielskiego przez Skype i dają świetną możliwość analizy i zrozumienia swoich błędów podczas realnego spotkania z naszymi korektorami. Tego typu konsultacje można też odbywać po dokonanej już korekcie.

Każdy klient ma możliwość wyboru jakości i ceny usługi korzystając z proponowanych przez nas wariantów:

1. Korekta wykonywana przez studenta.
2. Korekta wykonywana przez nauczyciela z tytułem licencjata.
3. Korekta wykonywana przez nauczyciela z tytułem magistra.
4. Korekta wykonywana przez nauczyciela z certyfikatem.
5. Korekta wykonywana przez tłumacza.
6. Korekta wykonywana przez native speakera.

Dodatkowo dajemy możliwość zamówienia konsultacji ze specjalistami z konkretnych dziedzin poprawianych tekstów w celu osiągnięcia maksimum perfekcji. Zapewniamy też rozwiązania łączone np. poprawa angielskiego tekstu przez nauczyciela z dodatkowym sprawdzeniem przez native speakera lub korekta ze strony native speakera wraz z konsultacjami ze specjalistą z danej dziedziny poprawianego tekstu. Tak na prawdę możliwości jest wiele. Dlatego zawsze podczas zapytania proponujemy wszelkie możliwe rozwiązania w zakresie ceny lub doradzamy najbardziej efektywne rozwiązanie w oparciu o wymagania naszego klienta. W ten właśnie sposób jesteśmy zaoferować jedne z najtańszych korekt tekstów pisanych w języku angielskim na rynku.

email