Uczyć się z jednym czy wieloma lektorami?

Uczyć się z jednym czy wieloma lektorami?

Czy będę miał jednego lektora czy będą się oni zmieniać?

Jak zawsze podkreślamy indywidualne podejście do każdego z klientów dlatego najbardziej optymalnym rozwiązaniem zdaje się dobranie odpowiedniego nauczyciela w oparciu o wymagania ucznia, który następnie będzie prowadził zajęcia regularnie. Darmowa lekcja próbna przez Skype służy właśnie w tym celu aby poznać proponowanego przez nas lektora. Jeżeli klient stwierdzi, iż chciałby spróbować darmowych zajęć z inną osobą to nic takiego nie stoi na przeszkodzie o ile będą oni dostępni w danym przypadku.

Czy nauczyciela można zmienić w trakcie trwania kursu?

Jeśli klient stwierdzi, iż zmiana nauczyciela jest w jego przypadku konieczna to nie będzie to stanowić żadnego problemu. Niemniej jednak tego typu sytuacje stanowią rzadkość i zwykle są one wynikiem zmiany grafiku, zakresu obowiązków, dostępności, chęci spróbowania czegoś nowego. Z doświadczenia wiemy, iż podstawę sukcesu w nauce angielskiego przez Skype stanowi odpowiednia współpraca pomiędzy uczniem a lektorem, a ta realizowana może być tylko w przypadku dobrej znajomości po obu stronach, która wymaga pewnego czasu.

Kilku nauczycieli równolegle?

Czy można sobie wyobrazić naukę angielskiego z kilkoma nauczycielami? Okazuje się, że tak! Nie był to jednak nasz pomysł a klienta, który stwierdził, iż chciałby mieć zajęcia z 3 różnymi osobami w ciągu tygodnia. Nie stanowiło to dla nas problemu akurat w jego przypadku i był bardzo zadowolony. Jak widać u nas wszystko jest możliwe.

<< WRÓĆ DO FAQ 

email