Ucząc się angielskiego przez Skype to Ty wybierasz pakiet

Ucząc się angielskiego przez Skype to Ty wybierasz pakiet

Nie zmuszamy Cię do zakupu pakietu zajęć na pół roku czy rok

Chcąc uczyć się angielskiego przez Skype z naszymi lektorami nigdy nie zmuszamy was do zakupu zajęć na bardzo długi okres czasu. Dajemy tutaj zupełną dowolność. Niewątpliwie jednak ilość kupowanych zajęć w jednym pakiecie będzie mieć w pływ na ofertę cenową angielskiego przez Internet. Logiczną rzeczą jest to, iż większy zakup daje szanse na większe zniżki, stanowi to jednak sprawę indywidualną.

Decyzja jak zwykle należy do Ciebie

Dlatego dajemy pełną paletę rozwiązań cenowych. Można płacić z lekcji na lekcję czy kupić jeden z proponowanych przez nas pakietów. Przeważnie prezentujemy kilka a czasem nawet i kilkanaście możliwości w zależności od wymagań klienta. Co więcej pozwalamy na przygotowanie własnego rozwiązania pakietowego przez potencjalnego ucznia a następnie przygotowujemy wycenę. Taka sytuacja ma miejsce gdy w proponowanych przez nas opcjach nie znajduje się żadna, która wystarczająco odpowiadałaby konkretnemu klientowi. Zatem również i w tym przypadku można liczyć na zindywidualizowane podejście.

Jak to wygląda na co dzień

Zdecydowana większość naszych uczniów uczących się angielskiego przez Skype wybiera pakiety zajęć powyżej 6 lekcji. Bardzo małą grupę osób stanowią klienci płacący za pojedyncze spotkania. Statystycznie rzecz biorąc średnia liczba zajęć kupowanych w pakiecie to 12. Mamy również nieodosobnione przypadki pakietów po 30, 50, 80 a nawet i 100 godzin zajęć. Przy takim rozwiązaniu można liczyć na spore rabaty, bezpłatne kursy e-mailowe, szkolenia czy nawet dodatkowe lekcje za darmo. Dotyczy to klientów traktujących naukę długofalowo. Generalnie należy podsumować to stwierdzeniem: Ilu ludzi tyle przypadków.

<< WRÓĆ DO FAQ 

email