Ile kosztuje nauka angielskiego przez Internet Skype

Ile kosztuje nauka angielskiego przez Internet Skype

Niejednokrotnie potencjalni klienci zadają to pytanie już w pierwszym mailu przesyłanym do nas. Często cała treść takiej wiadomości to tylko to pytanie. Naszą odpowiedzią jest indywidualne podejście to indywidualnie przygotowana cena za naukę. A zatem aby określić ile będą kosztowały nas pojedyncze zajęcia angielskiego przez Skype  potrzebujemy kilku istotnych informacji, które pozwolą nam przygotować ofertę cenową stricte pod konkretną osobę zainteresowaną angielskim przez Internet. Według nas każdy jest inny i każdy wymaga indywidualnego podejścia ponieważ tylko ono gwarantuje nauczanie na odpowiednim poziomie i daje szanse na sukces. Nie można wszystkich wrzucić do jednego worka i podążać tą samą drogą. Aby poznać koszt nauki przez Skype nasz szanowny klient powinien odpowiedzieć na następujące pytania:

1. Jaki jest Twój poziom znajomości języka angielskiego? – nie musisz podawać określeń typu A2, B1, intermediate itp. choć nie zabraniamy tego wystarczy jednak, że opiszesz jak to u Ciebie wygląda tak szczerze od serca :). Chyba każdy czuje swój poziom odpowiednio indywidualnie i jest go w jakiś sposób w stanie określić.

2. Jak długo uczysz się języka angielskiego? – to bardzo proste pytanie, które wbrew pozorom daje dużo do myślenia porównując odpowiedź na nie z określonym przez nas poziomem.

3. Jaki jest Twój cel związany z nauką angielskiego przez Skype? – czyli co chcesz osiągnąć korzystając z lekcji z lektorem. Jest to nauka tylko dla siebie? Może chcesz przygotować się do jakiegoś egzaminu? Być może potrzebujesz lepszej znajomości angielskiego w pracy? Możliwych odpowiedzi jest wiele i warto na to pytanie odpowiedzieć szczerze ponieważ pomoże nam to dobrać optymalne rozwiązania pod kątem lektora czy metod nauczania.

4. Jak długo planujesz się uczyć? – nikomu nie każemy co do dnia i godziny określać zakładanego czasu nauki. Wystarczy orientacyjne napisać miesiąc, dwa a może rok. Można też przesłać coś takiego: „Tak długo aż stwierdzę, że swobodnie komunikuję się w języku angielskim z moimi pracownikami” – to odpowiedź jednego z naszych klientów przed podjęciem nauki. Generalnie w przypadku tego pytania pozostawiamy szeroką swobodę :).

5. Czy chcesz skupić się na jakiś szczególnych zagadnieniach? – to istotne pytanie, które może mieć znaczący wpływ na cenę. Jeżeli interesuje nas ogólny angielski to nie ma tutaj żadnego problemu. Natomiast gdy wiemy, iż chcemy w sposób szczególny ćwiczyć business English to niewątpliwie należy o tym poinformować. To samo dotyczy innych specyficznych wymagań np. z omawianiem konkretnej tematyki. Niejednokrotnie trafiają się nam klienci, którzy chcą skupiać się w sposób szczególny tylko na tematyce programowania, budownictwa, żeglarstwa, mikrobiologi oraz wielu wielu innych.

6. Czy masz jakieś szczególne oczekiwania względem lektora? – kolejne niezwykle ważne pytanie. Warto od razu określić czy interesuje nas native speaker czy może polski lektor. Znaczenie może mieć też płeć nauczyciela sądząc z naszych dotychczasowych doświadczeń. Można również zawrzeć opis cech wymarzonego lektora co na pewno pomoże nam wybrać jak najbardziej dopasowaną do wymagań osobę w ramach naszych możliwości.

7. Jaki czas trwania jednostki lekcyjnej preferujesz? –  u nas nie ma minimum ani maksimum trwania pojedynczych zajęć. Klienci podają różne wartości od 15 minut do nawet 120 minut dla pojedynczej lekcji angielskiego przez Skype. Decyzja należy do Ciebie i pamiętaj, że w każdej chwili możesz ją zmienić. Jeśli określisz się na początku na 45 minut to nie oznacza, iż w dowolnym czasie nie będziesz mógł przestawić się np. na 60 minut.

8. W jakich dniach masz czas na odbywanie zajęć? – to istotna kwestia, która pozwala nam określić dostępność naszych lektorów względem dostępności czasowej danego klienta. Warto wymienić wszelkie możliwe rozwiązania.

9. W jakich porach możesz odbywać lekcje? –  kolejne bardzo ważne pytanie podobne do tego powyżej lecz tutaj interesują nas konkretne pory w poszczególnych dniach. Ponownie również w tym przypadku dobrze jest podać wszelkie możliwości z naszej strony. Jak to może wyglądać?: poniedziałek 8:00 – 10:00 oraz 19:00 – 21:00; piątek cały dzień od 8:00. Bardzo proste, nieprawdaż?

10. Jak często planujesz się uczyć w ciągu tygodnia/miesiąca? – wiesz chyba doskonale, iż im więcej zajęć będziesz odbywać tym większa szansa na niższą cenę. Warto określić jak często przewidujesz słyszeć się ze swoim lektorem.

Posiadając odpowiedzi na powyższe pytania będziemy w stanie przygotować ofertę skrojoną specjalnie dla Ciebie pod każdym względem.

<< WRÓĆ DO FAQ 

email