Darmowe zajęcia angielskiego przez Skype czyli lekcja próbna

Darmowe zajęcia angielskiego przez Skype czyli lekcja próbna

Od czego zacząć?

Aby skorzystać z darmowych zajęć próbnych angielskiego przez Skype należy przede wszystkim określić swoje wymagania i oczekiwania względem lektora jak i pozostałe kwestie techniczne o których można dowiedzieć się w więcej w odpowiedzi na pytanie dotyczące ceny lekcji angielskiego przez Skype gdzie znajdują się wszelkie istotne pytania, które pozwolą nam dobrać odpowiedniego lektora do pierwszego spotkania online. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z odpowiedziami na podane pytania.

Poszukiwanie odpowiedniego lektora

Po otrzymaniu wiadomości od  klienta natychmiast kontaktujemy się z naszymi nauczycielami sprawdzając ich status i bieżące plany w celu określenia grupy, której dostępność czasowa jest zgodna z grafikiem potencjalnego ucznia. Następnie po otrzymaniu od nich odpowiedzi, raz jeszcze już z tej wąskiej liczby osób analizujemy sylwetki lektorów i wybieramy naszym zdaniem najbardziej odpowiedniego przedstawiciela do przeprowadzenia zajęć próbnych.

Już przed lekcją próbną znasz ewentualne koszty nauczania

Jednocześnie osoba zainteresowana nauką angielskiego przez Skype otrzymuje od nas pełną ofertę cenową i regulamin współpracy wraz z możliwymi rozwiązaniami promocyjnymi lub zniżkami. Teraz mając dokładne rozeznanie pod względem cenowym może ostatecznie podjąć decyzję odnośnie zajęć próbnych. W przypadku pozytywnej odpowiedzi nasz lektor otrzymuje dane kontaktowe do ucznia w celu ustalenia terminu zajęć próbnych w formie minimum 30 minut.

Więcej o lekcji próbnej

Lekcja próbna jest niezobowiązująca i całkowicie darmowa. Uczeń może poprosić nauczyciela o przygotowanie konkretnej tematyki na pierwsze spotkanie lub zdać się na doświadczenie organizacyjne samego lektora. Generalnie zajęcia tego typu mają na celu zapoznanie się, omówienie spraw techniczno-organizacyjnych oraz przeprowadzenie lekcji pokazowej. Warto zatem jeszcze przed lekcją próbą napisać do lektora w celu określenia swoich wymagań i zadania ważnych pytań co w znacznym stopniu usprawni pierwsze zajęcia.

Podsumowując

1. Określ swoje wymagania.

2. Poznaj ofertę cenową przygotowaną indywidualnie dla Ciebie!

3. Zdecyduj się na darmowe i niezobowiązujące zajęcia próbne.

3. Poczekaj na kontakt od lektora. Zadaj wszelkie pytania, określ swoje wymagania i rozwiej wątpliwości.

4. Uzgodnij termin zajęć próbnych.

5. Skorzystaj z minimum 30 minut zajęć przez Skype zupełnie za darmo.

6. Zdecyduj czy chcesz rozpocząć właściwy tok nauczania.

7. A może inny lektor?

<< WRÓĆ DO FAQ 

email

Submit a Comment