Nauka angielskiego przez Internet na każdą kieszeń

Decydując się na naukę języka angielskiego przez Internet możecie Państwo liczyć na cenę dostosowaną do waszych możliwości oraz wymagań. Wielu potencjalnych klientów zadaje nam pytania co do konkretnej stawki za zajęcia już podczas pierwszego kontaktu. W tym miejscu chcemy szczególnie zwrócić uwagę na to, że aby zaoferować Państwu jak najbardziej korzystne rozwiązanie musimy znać więcej szczegółów dotyczących oczekiwań każdego klienta. W naszej opinii określanie jednej sztywnej stawki niezależnej od formy i rodzaju nauczania byłoby niesprawiedliwe w stosunku do ucznia. Dlatego tak ważne jest zebranie koniecznych informacji a następnie przygotowanie konkretnej oferty dla nauki angielskiego przez Internet. Na ostateczną cenę godziny zajęć ma wpływ kilka czynników:

1. Pierwszą istotną kwestią jest ilość preferowanych spotkań w miesiącu. Pytamy tutaj o opinię klienta na temat tego jak często w jego mniemaniu powinny odbywać się zajęcia, niejednokrotnie doradzając odpowiednie rozwiązania oraz określamy zalety i wady kolejnych możliwości.
2. Nauka angielskiego przez Internet to pełna swoboda, niemniej jednak uczeń powinien określić czy zajęcia będą charakteryzowały się nieregularnością dotyczącą terminów, czy też woli gdy spotkania będą odbywały się raczej w oparci o bardziej usystematyzowany grafik.
3. Ważną rolę stanowią także preferowane dni oraz pory zajęć. Z doświadczenia wiemy, iż wiele osób nie jest zainteresowana nauką angielskiego w niedziele co nie oznacza, że nie mamy takich klientów. Podobnie sytuacja wygląda z porami dnia w których odbywają się lekcje.
4. Znaczenie ma poziom ucznia oraz jego doświadczenia związane z nauką języka angielskiego. Klient może opisać swój poziom zaawansowania w sposób jak najbardziej swobodny określając swoje mocne strony jak i problemy. Im więcej informacji tym lepiej jest zrozumieć cały przekaz.
5. Zawsze pytamy o wymagania w stosunku do przyszłego nauczyciela. Z doświadczenia wiemy, że nie wszyscy potrzebują osób z niezwykle wysokimi kwalifikacjami, doświadczeniem czy też ogromną ilością komentarzy.
6. Niezwykle ważnym punktem są informacje dotyczące oczekiwań związanych z samym procesem nauki. Mowa tutaj o zainteresowaniu np. językiem biznesowym, nacisku na konwersacje itp.

Te wszystkie dane w niezwykle precyzyjny sposób pozwalają nam dobrać odpowiedniego lektora w cenie odzwierciedlającej wymagania klienta. Na tej podstawie dajemy Państwu do zrozumienia, iż do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie. Daje to gwarancje dobrej jakości usług nauczania języka angielskiego przez Internet w atrakcyjnej cenie.

email