Tłumaczenia

Oferujemy tłumaczenia z języka angielskiego na polski oraz tłumaczenia z polskiego na angielski. Zawsze staramy się zaproponować jak najkorzystniejszą ofertę tłumaczenia biorąc pod uwagę realny wkład pracy nad danym tłumaczeniem. Tłumaczymy zarówno teksty zwykłe jak i specjalistyczne.  Gwarantujemy dostosowanie tłumaczeń do wymagań naszych klientów, którzy określą czas na wykonanie tłumaczenia, sposób oraz opcje ewentualnych konsultacji. Klient ma również prawo wyboru tłumacza co także pozwala odpowiednio obniżyć koszty usługi. Tłumacząc mamy możliwość korzystania z najlepszych słowników oraz fachowych konsultacji w wypadku tłumaczeń specjalistycznych.

Na naszą ofertę składają się również tłumaczenia witryn internetowych, programów komputerowych, książek oraz innych form. Jesteśmy w stanie pracować w grupach dzięki czemu czas wykonania większych tłumaczeń znacznie się skraca. Wykonując tłumaczenia zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Ponadto oferujemy tłumaczenia materiałów audio i wideo zarówno w języku polskim jak i angielskim, tłumaczenia ustne na żywo oraz konsultacje i korektę tłumaczeń.

Jesteśmy legalną firmą współpracującą zarówno z osobami prywatnymi, przedsiębiorcami jak i instytucjami. Wystawiamy wszelkie rachunki oraz faktury VAT. Zapraszamy do współpracy na korzystnych warunkach.

W celu wyceny tłumaczenia prosimy o przesłanie go na nasz adres polishenglish4u@gmail.com

email