O nas

Serwis PolishEnglish4u jest zrzeszeniem społeczności której pasją, celem, ideą i dla wielu także sposobem na życie jest język angielski. Do naszej grupy należą nauczyciele, native speakers, studenci, tłumacze, korepetytorzy oraz inni, którym tematyka języka angielskiego nie jest obca. Co więcej, każdego roku staramy się zatrudniać nowych chętnych, którzy zgłaszając się do nas mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed klientami.

Dzięki odpowiedniej selekcji i stałej ocenie pracujących nauczycieli gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nich usług na poziomie jakim się legitymują. Dodatkowo od pewnego czasu organizujemy dodatkowe szkolenia przedstawiając nowe trendy i drogi przekazywania wiedzy, informując o dostępnych materiałach, technikach i dziedzinach nauczania języka angielskiego.

Zajmujemy się także wprowadzaniem nowoczesnych metod przekazywania wiedzy poprzez wykorzystanie dostępnej techniki, multimediów i sposobów nauczania. Nasi członkowie to nie tylko ludzie znający język, ale także mający doświadczenie w różnych  ciekawych dziedzinach, takich jak informatyka, medycyna, psychologia, kultura oraz w wielu innych.

Każdy z nas otwarty jest na sugestie, rady oraz pytania. Nie boimy się wyzwań i krytyki, a naszym celem jest pomoc, nauka i propagowanie języka angielskiego jako środka łączącego ludzi z całego świata. Chcemy udowodnić iż każdy może się go nauczyć i że jest na to wiele sposobów.

Stałą kontrolę nad serwisem prowadzi solidna grupa osób, które zajmują się obsługą zgłoszeń, udzielaniem informacji oraz administracją serwisu i całego systemu działania PolishEnglish4u. Jesteśmy do waszej dyspozycji praktycznie 24h na dobę w 7 dni w tygodniu. Dajemy  możliwość kontaktu z nami na kilka  różnych sposobów i z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Polishenglish4u.com jest serwisem należącym do firmy GM BEST SOLUTIONS. Działamy jako legalna firma zarejestrowana na terenie naszego kraju.

email