Angielski przez Skype z nauczycielami z UK

Angielski przez Skype z nauczycielami z UK

Od lat mamy okazje uczyć Polaków, którzy planują lub wyjechali w poszukiwaniu lepszego życia do krajów anglojęzycznych. Jedno z największych skupisk naszych rodaków to kraje na Wyspach. Postanowiliśmy zatem jeszcze bardziej sprostać wymaganiom naszych klientów  i zaproponować naukę angielskiego przez Skype z lektorami przebywającymi właśnie tam gdzie wielu z chciałoby się udać lub już mieszka. Nasi nauczyciele języka angielskiego mieszkający w Londynie, Dublinie czy Birmingham są Polakami, którzy znają realia danego regionu. Co więcej odbywając zajęcia przez Skype z lektorem na co dzień przebywającym w kraju anglojęzycznym mamy gwarancję kontaktu z żywym i autentycznym językiem angielskim.

Jak do tej pory tego typu zajęcia oferowaliśmy na preferencyjnych warunkach dla naszych stałych klientów. Postanowiliśmy jednak dać możliwość nauki z naszymi lektorami z Anglii, Szkocji, Walii czy Irlandii również wszystkim zainteresowanym taką możliwością. Angielski przez Skype z nauczycielami na Wyspach od dzisiaj zatem staje się dostępny dla każdego z Was. Pragniemy jednak zaznaczyć, iż liczba wolnych miejsc na zajęcia jest ograniczona ze względu na fakt, iż lektorzy posiadają ostatnie wolne pory przeznaczone na współpracę z uczniami.

Aby sprawdzić dostępność zajęć należy przesłać zapytanie na naszą skrzynkę mailową polishenglish4u@gmail.com  w treści podając swój grafik obejmujący wszelkie możliwe terminy na realizację lekcji angielskiego przez Skype wraz z uwzględnieniem zakładanej częstotliwości spotkań. Większość naszych nauczycieli pracuje w godzinach od 7:00 do 23:0o, często 7 dni w tygodniu. Jak zawsze cenę ustalamy dla każdego klienta indywidualnie w oparciu o wymagania i czynniki organizacyjne. Niemniej jednak informujemy, iż ceny zajęć zaczynają się już od zaledwie 36 zł/h, tak z lektorami przebywającymi nawet w UK!

email