Angielski przez Skype – jak zacząć?

Jeżeli jesteś zdecydowany na naukę języka angielskiego przez Skype to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Mianowicie dzięki internetowi możesz zacząć się uczyć bardzo szybko. Wystarczy, że zgłosisz zainteresowanie naszą ofertą i podasz nam niezbędne informacje, które pozwolą na dobranie nauczyciela spełniającego twoje wymagania. Pozwala nam to na zaproponowanie oferty nauczania w jak najniższej cenie każdemu klientowi z uwzględnieniem jego poziomu zaawansowania, wolnego czasu na zajęcia, częstotliwości spotkań oraz ewentualnych dodatkowych oczekiwań.

Najszybszą drogą kontaktu jest skorzystanie z naszego formularza. Wypełniając swoje zgłoszenie nie zapomnij podać informacji dotyczących swojego poziomu, przewidywanej ilości zajęć w miesiącu, wymagań w stosunku do nauczyciela oraz preferowanych dni i pór zajęć.  Dane te na wstępie pomogą nam zaproponować warunki cenowe i przygotują nas do kolejnego kontaktu z Tobą. Z chęcią umówimy się na spotkanie na Skype aby omówić szczegóły naszej oferty lub po prostu będziemy prowadzić korespondencję drogą e-mail.

Podczas uzgadniania warunków nauczania zaproponujemy Ci odpowiednią umowę, o ile będziesz zainteresowany dłuższym nauczaniem. Musimy tutaj zaznaczyć, iż każdą umowę przygotowujemy specjalnie pod możliwości i wymagania klienta. Oczywiście przed podpisaniem jakichkolwiek zobowiązań dajemy Ci możliwość odbycia lekcji próbnej trwającej 60 minut z proponowanym przez nas nauczycielem. Cena lekcji próbnej ustalana jest indywidualnie i wynosi 50% stawki normalnych zajęć. Jeżeli lekcja próbna z nauczycielem przypadnie Ci do gustu, możesz spokojnie myśleć o następnych spotkaniach. W wypadku gdy stwierdzisz, że proponowany przez nas lektor nie jest osobą której szukałeś masz pełne prawo do skorzystania z lekcji próbnej z innym nauczycielem.

Jak widzisz dajemy Ci wiele możliwości wyboru odpowiedniego nauczyciela. Nie zapominaj, iż terminy swoich zajęć przez Internet uzgadniasz bezpośrednio z nauczycielem. Nie też powodów do obaw w wypadku gdy któraś lekcja z różnych przyczyn zostanie przez Ciebie opuszczona, ponieważ zawsze możesz ją odrobić w dogodnym dla obu stron terminie. Zajęcia z angielskiego przez Skype są szyte na miarę i dają wielką swobodę zarówno uczniom jak i nauczycielom. Uczysz się wszędzie tam gdzie masz dostęp do Internetu bez potrzeby biegania po szkołach językowych.

email