Angielski przez Internet jest tańszy

Nauka angielskiego przez Internet jest dużo tańszą formą edukacji w porównaniu z tradycyjnym nauczaniem w szkołach. Niestety wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Tymczasem faktem jest, iż lekcje angielskiego przez Skype pozwalają nam oszczędzić niemałą sumę pieniędzy. Czynniki wpływające na obniżenie kosztów nauki opisujemy poniżej:

1.  Nauka angielskiego przez Internet odbywa się wszędzie tam gdzie mamy dostęp do globalnej sieci. Zwykle nasze lekcje odbywamy w domu co pozwala nam zaoszczędzić pieniądze na dojazd do szkoły językowej lub naszego prywatnego korepetytora. Oczywiście z taką samą sytuacją mamy do czynienia w drugą stronę, ponieważ także nauczyciel nie musi ponosić opłat związanych z podróżą.

2. Nie tracimy cennego czasu na dojazdy i powroty z zajęć. Czas to pieniądz, więc także w tym przypadku zarówno uczeń jak i klient nie marnuje swojego czasu na zbędne w tym wypadku czynności.

3. Nasze lekcje mają charakter indywidualnych spotkań. Dzięki temu wykorzystujemy pełny czas trwania zajęć tylko i wyłącznie dla siebie. Płacąc za zajęcia w grupie tak na prawdę nie możemy liczyć na wiele bezpośredniego kontaktu pomiędzy nami a nauczycielem. W tym miejscu polecamy zapoznanie się z ciekawym artykułem dotyczącym ceny i jakości nauczania języka angielskiego.

4. Nauka angielskiego przez Internet pozwala na korzystanie z darmowych materiałów edukacyjnych dostępnych w internecie. Daje to możliwość oszczędności na podręcznikach, ćwiczeniach, słownikach oraz innych materiałach tego typu.

5. Indywidualne podejście do klienta pozwala na zaoferowanie jak najniższych kosztów nauczania. W tym celu zawsze dobieramy nauczyciela, który spełni w 100% wymagania klienta bez niepotrzebnego obciążania budżetu.

6. Większa ilość wykupionych lekcji daje możliwość uzyskania atrakcyjnych zniżek oraz dodatkowych zajęć z lektorami języka angielskiego.

email