Angielski przez Skype

Co powinieneś wiedzieć o nauce angielskiego przez Internet z polishenglish4u.com

Nauczanie przez Internet to przyszłość szeroko pojętej edukacji. Oferując naukę języka angielskiego przez Skype od ponad 8 lat, zdążyliśmy zaobserwować, iż uczniowie korzystający właśnie z tej formy nauczania osiągają dużo lepsze wyniki od osób uczących się w sposób tradycyjny. Angielski przez Internet za pośrednictwem komunikatora Skype jest typem nauki indywidualnej z lektorem dobranym do wymagań i poziomu klienta. Zajęcia sam na sam pozwalają na maksymalne wykorzystanie czasu zajęć. Nauczyciel skupia się tylko i wyłącznie na uczniu, który również nie może sobie pozwolić na dekoncentracje. Fakt korzystania ze słuchawek pozwala na bezpośredni przepływ informacji do naszego mózgu. Wszystkie słowa nauczyciela, jego uwagi, barwa głosu, rytm wypowiedzi oraz inne charakterystyczne elementy języka są przez nas dzięki temu lepiej przyswajane.

Oferta angielskiego przez Skype dostępna jest niemal dla każdego. Ogromne zalety angielskiego przez internet to brak konieczności wychodzenia z domu, darmowe materiały, stały kontakt z lektorem oraz dogodne terminy zajęć. To wszystko powoduje znaczne obniżenie kosztów. Lekcje angielskiego przez Skype są tańsze ponieważ nie musimy płacić za dojazd do naszej szkoły językowej lub do lektora, nauczyciele mogą korzystać z wielu darmowych materiałów edukacyjnych a czas na lekcje dostosowujemy do naszego grafiku. Stawkę za zajęcia można także obniżyć dobierając nauczyciela, który będzie spełniał nasze oczekiwania pod względem poziomu języka czy kwalifikacji.

Lekcje angielskiego przez Internet nie zmuszają na do zmiany rodzajów nauczanych zdolności językowych. Podczas lekcji angielskiego przez Skype mamy możliwość ćwiczyć mówienie, pisanie, słuchanie oraz czytanie. Zajęcia w ciekawy sposób umożliwiają naukę gramatyki, wymowy czy też słownictwa. Co więcej nauczanie angielskiego przez Skype pozwala na wprowadzenie interaktywnych i multimedialnych form przekazywania wiedzy. Uczniowie lubiący korzystać z podręczników także mogą bez obaw odbywać naukę angielskiego przez Internet, bowiem nic nie stoi na przeszkodzie zaopatrzenia się w odpowiednie książki i korzystania z nich podczas zajęć.

PolishEnglish4u.com zawsze na pierwszym miejscu stawia klienta. Dzięki czemu każdemu staramy się zaoferować jak najlepsze warunki do nauki pod względem jakościowym i cenowym. W tym celu staramy się dobrać lektora, który będzie spełniał wymagania każdego ucznia pod wieloma względami. W razie potrzeby doradzimy jak najbardziej korzystne rozwiązania. Zainteresowanych nauką angielskiego przez Skype zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez nasz formularz lub telefonicznie.

Warto przeczytać:

Nauka angielskiego przez Internet na każdą kieszeń >

Jak zacząć naukę angielskiego przez Skype>

Angielski przez Internet jest Tańszy>

Sposoby płatności za naukę>

Nauka angielskiego przez Skype 24h na dobę>

Lekcja próbna na Skype>

Angielski Biznesowy >

Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku – kurs>

Angielski przez Skype a czas trwania zajęć>

Angielski przez Internet i wymagania techniczne>

Poproszę darmową lekcję próbną

Nie lubisz czytać? Chcesz przejść do konkretów i sprawdzić ofertę bezpośrednio? Nie ma problemu :)

Dobierz lektora

Dodatkowe pytania?

Jeśli masz więcej pytań to zapraszamy Cię do sprawdzenia listy FAQ, która może pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości.

Przeczytaj FAQ
email