Multimedia

Zajmujemy się również tworzeniem multimedialnych materiałów edukacyjnych różnego typu. Wszelkie projekty dostosowywane są do wymagań klienta. Dzięki naszym rozwiązaniom uczniowie mają możliwość korzystania z najnowszych metod w dziedzinie nauczania języka angielskiego.

Angielski na mp3 to oferta nagrań audio różnego rodzaju tekstów. Oferujemy nagrania wykonywane przez native speakerów lub przez polskich lektorów języka angielskiego. Wprowadziliśmy to rozwiązanie ponieważ posiadanie tekstu oraz jego nagrania pozwala na szybsze przyswajanie języka. Klient może poprosić o przygotowanie materiału audio do tekstu jakim jest zainteresowany. W oparciu o ten pomysł realizujemy także specjalne kursy języka angielskiego co pozwala uczniom na naukę jak najbardziej aktualnych form języka.

Ponadto nasza oferta obejmuje tworzenie programów do nauki języków obcych, prezentacji oraz materiałów wideo. To wszystko opracowujemy na indywidualne potrzeby naszych klientów. W celu uzyskania szczegółów prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

email