Polishenglish4u.com komentarze | Angielski przez Skype Opinie

Tutaj możesz zapoznać się z komentarzami naszych klientów. Od dnia 29.05.2013 roku zmieniliśmy formę zdobywania komentarzy na temat usług oferowanych przez nasz serwis. Zamieszczone tutaj treści to opnie na temat nauczania angielskiego przez Skype, tłumaczeń, korekty tekstów, tworzenia materiałów multimedialnych, pomocy językowej oraz wielu innych. Każdy z komentarzy posiada stosowny opis w celu dokładnego wyjaśnienia zamieszczonego komentarza.

Zapraszamy również do zapoznania się z częścią archiwalnych ocen naszych klientów jeszcze z czasu przed wprowadzeniem zmian w systemie zbierania ocen. Oto archiwum opinii o polishenglish4u.com.

Opinie zebrane w maju 2013 [publikacja 03.06.13]. Przesłaliśmy zapytania do kilku wybranych klientów w celu oceny pracy naszych lektorów. Oto 4 opinie jakie otrzymaliśmy do daty publikacji:

1. Opinia dotycząca zajęć angielskiego przez Skype od klientki kontynuującej naukę z naszą lektorką. Pytanie na temat zajęć i ewentualnych uwag zadaliśmy po pierwszych dwóch miesiącach współpracy i po zrealizowaniu 20h lekcji 60 minutowych. Oto komentarz:  Lekcje z lektorem  satysfakcjonują mnie w pełni. Pani Justyna to miła i kompetentna osoba, wymagająca – ale o to chodzi w nauce angielskiego.

2. Opinia na temat próbnego pakietu zajęć angielskiego przez Skype z jednym z naszych lektorów: Jestem zadowolona z przeprowadzonych zajec oraz z lektorki i jednak zdecydowalam sie wykupic kolejny pakiet zajęć.

3. Komentarz do lekcji przez Skype mających na celu przygotowanie do matury ustnej z angielskiego: Syn był bardzo zadowolony z kursu przed maturą co potwierdził również wynik, którego sam się nie spodziewał czyli 27/30. Z chęcią wykupimy kolejne zajęcia po przerwie wakacyjnej.

4.  Opinie dotyczące zajęć angielskiego przez Skype: Jestem zadowolony w pełni z zajęć. Świetny kontakt z lektorką i widać, że umie angielski. Kupuję kolejny pakiet.

 

Opinie zebrane w czerwcu 2013 [publikacja 13.07.13]. Przesłaliśmy zapytania do kilku wybranych klientów w celu oceny pracy naszych lektorów. Oto opinie, które do nas wróciły i jakie otrzymaliśmy:

1. Lekcje są ok, Pani Julia stara się pomóc i wykazuje inicjatywę do współpracy;). Kupię kolejny pakiet 9 lekcji.

2. Oto komentarz klientki, która skorzystała z możliwości taniego angielskiego przez Skype i wynegocjowała ciekawą ofertę dla 20h zajęć i jest zainteresowana dalszą nauką: Julia to świetna, bardzo kompetentna lektorka ogromnie się cieszę, że trafiłam właśnie na nią:) Ma bardzo dużą wiedzę, i co najważniejsze potrafi ją przekazać. Mój angielski bardzo się poprawił. 

3.  Komentarz klienta który rozpoczął naukę na poziomie podstawowym z pakietem 16 zajęć i wykupił kolejne zajęcia w liczbie 32 lekcji: Odnośnie zajęć nie mam żadnych zastrzeżeń. Mam tylko nadzieję, iż nie jestem postrzegany jako trudny uczeń.

4. Opinia na temat dotychczasowej współpracy trwającej już 3 lata na poziomie średnio zaawansowanym: Chciałbym podziękować za dotychczasowe lekcje w Państwa szkole i poinformować o przerwie w nauce. Zajęcia były rewelacyjne i po przerwie wakacyjnej wracam do mojej lektorki.

5. Dłuższa ocena współpracy klientki potrzebującej angielskiego do pracy w celu swobodnego komunikowania się: Pan Grzegorz to najlepszy nauczyciel jakiego kiedykolwiek miałam a miałam ich wielu. Wreszcie zaczęłam mówić po angielsku tak w prawdzie po 8 latach nauki w szkołach i prywatnych lekcjach ale zawsze była tam teoria, czasy gramatyka poprawianie błędów i podręczniki. Tutaj poznałam zupełnie inne podejście do tematu które przyniosło oczekiwany efekt (choć przyznam, że na początku byłam bardzo sceptyczna).

 

Opinie zebrane w lipcu 2013 [publikacja 13.08.13]. Przesłaliśmy zapytania do kilku wybranych klientów w celu oceny pracy naszych lektorów oraz usług. Oto niektóre opinie jakie udało się uzyskać w tym okresie:

1. Komentarz dotyczący wykonanego tłumaczenia od naszego stałego klienta, który współpracuje z nami już od 3 lat: Jak zwykle tłumaczenie na czas w dobrej cenie i bez zastrzeżeń.

2. Komentarz od klienta korzystającego z lekcji przez Skype od miesiąca na poziomie średnio zaawansowanym: Lektor w pełni spełnia moje oczekiwania pod każdym względem przynajmniej jak na razie, zobaczymy co będzie dalej. 

3. Ocena pracy naszego native speakera przez klienta uczącego się z nami od 4 miesięcy: Lektor wykazuje zaangażowanie i zainteresowanie więc nie mam żadnych zastrzeżeń ani uwag.

4. Kolejny komentarz dotyczący jednego z naszych native speakerów od klienta, który zaczął naukę początkiem maja: Lektora oceniam dobrze, jest sympatyczny i stara się być pomocny. Mam świadomość, że to jest specyficzny typ zajęć – konwersacje. Rola lektora w tym przypadku polega przede wszystkim na słuchaniu i korygowaniu, motywowaniu do mówienia. Te funkcje lektor spełnia w mojej ocenie dobrze.

5. Ocena dokonanej korekty tekstu: Zlecenie zrealizowane błyskawicznie zgodnie z założeniem. Bez zastrzeżeń.Polecam.

 

Komentarze za miesiąc wrzesień 2013 >

Komentarze za miesiąc październik 2013>

Komentarze za miesiąc listopad 2013>

Komentarze za miesiąc grudzień 2013>

Opinie na temat nauki języka angielskiego przez Skype styczeń 2014>

Opinie klientów polishenglish4u.com w miesiącach luty – czerwiec 2014>

Angielski przez Skype – opinie zajęć wakacyjnych 2014 >

email